Ondratický všeználek

V březnu jste mohli odpovídat v naší soutěži. Každý týden tři zvědavé otázky. Protože se našli jen tři soutěžící, kteří odpověděli na všech 12 otázek, byla cena udělena všem. Oceněni tedy byli: Lenka M., Petra T. a Martin V..Gratuluji!

Šance knihám

Knihovnou se v pátek prohnala revize. Díky automatizovanému systému se několikadenní práce scvrkla na pouhých 7 hodin a knihovna tak nemusí být zavřená ve výpůjční den. Při revizi se kontroluje stav každé knížky, a ta, která už je příliš poškozena, nebo je svým obsahem už velmi neaktuální, se z fondu vyřadí, aby uvolnila místo novějším. Přesto jí můžete dát šanci ještě vy a knížku si odnést domů. A to zcela zdarma. Stačí si ve výpůjční době vybrat z regálu v pc místnosti.

Nové knížky pro Vás

Lilian Jackson Braun : Kočka, která se zbláznila

Kočka, která zbožňovala sýr

Kočka, která sklidila aplaus

Katie Ffordeová:         Oddechový čas

Flořin úděl

Rajská zahrada

Miriam Toewsová:      Potrhlí Troutmanovi

Elke Heidenreichová:  Stará láska

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.